RSS
A A A
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Poniższa instrukcja przedstawia zasady korzystania ze strony BIP Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Żaganiu.

1. W górnej części strony zlokalizowana jest wyszukiwarka oraz moduł umożliwiający zmianę wielkości czcionki.
1.1. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy wprowadzić wyszukiwane hasło w obszar tekstowy i na klawiaturze wcisnąć ENTER bądź najechać kursorem na strzałki znajdujące się obok pola tekstowego i wcisnąć lewy przycisk myszy.
1.2. Aby zmienić wielkość tekstów umieszczonych na stronie należy wybrać jedną z trzech dostępnych opcji - najechać kursorem myszy i kliknąć lewym klawiszem.

2. W kolejnym module umieszczone jest Logo PIW w Żaganiu z odnośnikiem do strony głównej serwisu BIP PIW w Żaganiu oraz logo obrazkowe BIP.

3. Z lewej części strony umieszczone jest MENU. Aby przejść do interesującej strony należy najechać kursorem myszy na obszar MENU i lewym przyciskiem myszy potwierdzić wybór.

4. W środkowej części strony znajdują się główne dane umieszczane na stronach Biuletynu. Treści na każdej podstronie różnią się w zależności od wybranej w MENU kategorii.

5. Poniżej treśći znajdują się informacje o osobie, która opublikowała daną treść, date jej umieszczenia oraz ogólnej ilości wyświetleń danej strony.Opublikował: Agata Skoczeń
Publikacja dnia: 08.09.2012
Podpisał: Agata Skoczeń
Dokument z dnia: 08.09.2012
Dokument oglądany razy: 3 618